KEMET ESD-R-25D-8
ESD-R-25D-8
Part No.:
ESD-R-25D-8
Datasheet:
ShinYuaESD-R-25D-8.pdf
Description:
FERRITE CORE SOLID 15MM
Packaging:
Bulk
Series:
ESD-R
Type:
Round
InnerDimension:
0.591 Dia (15.00mm)
OuterDimension:
0.984 Dia (25.00mm)