EXXELIA Temex EXT-VOLTCHBC120-101KITG3ROHS
EXT-VOLTCHBC120-101KITG3ROHS
Part No.:
EXT-VOLTCHBC120-101KITG3ROHS
Manufacturer:
EXXELIA Temex
Category:
Capacitor Kits
Package:
Datasheet:
ShinYuaEXT-VOLTCHBC120-101KITG3ROHS.pdf
Description:
CAP KIT CERAMIC 12PF-100PF 120PC
Packaging:
Box
Series:
CH
ProductStatus:
Active
KitType:
Ceramic
CapacitanceRange:
12pF ~ 100pF
MountingType:
Voltage-Rated:
1500V (1.5kV)
Tolerance:
±5%