Omron Automation and Safety F3SJ-A0770P55
F3SJ-A0770P55
Part No.:
F3SJ-A0770P55
Datasheet:
ShinYuaF3SJ-A0770P55.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN LEG/BODY 55MM
Protection:
Leg/Body
DetectionCapability:
55mm
ProtectiveHeight:
770mm
NumberofBeams:
16
BeamPitch:
50mm
OperatingTemperature:
-10°C ~ 55°C