Omron Automation and Safety F3SJ-A1180P25
F3SJ-A1180P25
Part No.:
F3SJ-A1180P25
Datasheet:
ShinYuaF3SJ-A1180P25.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Protection:
Hand
DetectionCapability:
25mm
ProtectiveHeight:
1180mm
NumberofBeams:
59
BeamPitch:
20mm
OperatingTemperature:
-10°C ~ 55°C