Diodes Incorporated FK2500004
FK2500004
Part No.:
FK2500004
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FK2500004.pdf
Description:
CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM3225 T&
  • Related Categories
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
SaRonix-eCera™ FK
ProductStatus:
Active
BaseResonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
Function:
Output:
Voltage-Supply:
FrequencyStability:
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
Ratings:
MountingType:
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)