Diodes Incorporated FK2500010
FK2500010
Part No.:
FK2500010
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYuaFK2500010.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS
  • Related Categories
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
SaRonix-eCera™ FK
ProductStatus:
Active
BaseResonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
25 MHz
Function:
Output:
CMOS
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
Ratings:
MountingType:
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)