Diodes Incorporated FK2500019
FK2500019
Part No.:
FK2500019
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYuaFK2500019.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
  • Related Categories
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Bulk
Series:
SaRonix-eCera™ FK
ProductStatus:
Active
BaseResonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
25 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
CMOS
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
10mA
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)