Diodes Incorporated FL2500390
FL2500390
Part No.:
FL2500390
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FL2500390.pdf
Description:
CRYSTAL 25.000625MHZ 18PF SMD
  • Related Categories
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
SaRonix-eCera™ FL
ProductStatus:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
25.000625 MHz
FrequencyStability:
±15ppm
FrequencyTolerance:
±10ppm
LoadCapacitance:
18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
50 Ohms
OperatingMode:
Fundamental
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)