Harwin Inc. G125-3241296M2
G125-3241296M2
Part No.:
G125-3241296M2
Manufacturer:
Harwin Inc.
Category:
Rectangular Connectors - Housings
Package:
Datasheet:
ShinYuaG125-3241296M2.pdf
Description:
CONN PLUG HSG 12POS 1.25MM
Packaging:
Bulk
Series:
Gecko SL
ProductStatus:
Active
ConnectorType:
Plug
ContactType:
Male Pin
NumberofPositions:
12
Pitch:
0.049 (1.25mm)
NumberofRows:
2
RowSpacing:
0.049 (1.25mm)