CTS-Frequency Controls GL135F33IDT
GL135F33IDT
Part No.:
GL135F33IDT
Datasheet:
ShinYuaGL135F33IDT.pdf
Description:
CRYSTAL 13.5000MHZ 18PF SMD
Frequency:
13.5 MHz
FrequencyStability:
±30ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Size/Dimension:
0.461 L x 0.197 W (11.70mm x 5.00mm)