CTS-Frequency Controls GL135F33IET
GL135F33IET
Part No.:
GL135F33IET
Datasheet:
ShinYuaGL135F33IET.pdf
Description:
CRYSTAL 13.5000MHZ 20PF SMD
Frequency:
13.5 MHz
FrequencyStability:
±30ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
20pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Size/Dimension:
0.461 L x 0.197 W (11.70mm x 5.00mm)