TE Connectivity Laird GPSDS4500G
GPSDS4500G
Part No.:
GPSDS4500G
Datasheet:
GPSDS4500G.pdf
Description:
GPS SV STM 450-470MHZ
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
460MHz
FrequencyRange:
450MHz ~ 470MHz