TE Connectivity Laird GPSDS4500P
GPSDS4500P
Part No.:
GPSDS4500P
Datasheet:
GPSDS4500P.pdf
Description:
GPS SV STD 450-470MHZ
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
460MHz
FrequencyRange:
450MHz ~ 470MHz