TE Connectivity Laird GPSS746MP-001
GPSS746MP-001
Part No.:
GPSS746MP-001
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
GPSS746MP-001.pdf
Description:
GPS SV STD 746-798MHZ
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Active
RFFamily/Standard:
Navigation
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
772MHz
FrequencyRange:
746MHz ~ 798MHz