TE Connectivity Laird GPSTW821/18503A
GPSTW821/18503A
Part No.:
GPSTW821/18503A
Datasheet:
GPSTW821/18503A.pdf
Description:
RF ANT 860MHZ/1.575GHZ DOME ADH
ProductStatus:
Obsolete
RFFamily/Standard:
Navigation
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency(Center/Band):
860MHz, 1.575GHz, 1.9GHz
FrequencyRange:
824MHz ~ 896MHz, 1.575GHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz
AntennaType:
Dome
NumberofBands:
3
VSWR:
ReturnLoss:
Gain:
3.5dBd
Power-Max:
Features:
Termination:
IngressProtection:
MountingType:
Adhesive
Height(Max):
0.875 (22.23mm)