Murata Electronics GRM0337U1H3R2CD01D
GRM0337U1H3R2CD01D
Part No.:
GRM0337U1H3R2CD01D
Datasheet:
ShinYuaGRM0337U1H3R2CD01D.pdf
Description:
CAP CER 3.2PF 50V U2J 0201
Capacitance:
3.2 pF
Tolerance:
±0.25pF
Voltage-Rated:
50V
TemperatureCoefficient:
U2J
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.013 (0.33mm)