Delta Electronics/Components HCB1380-321H1
HCB1380-321H1
Part No.:
HCB1380-321H1
Datasheet:
HCB1380-321H1.pdf
Description:
FIXED IND 320NH 45A 0.32MOHM SMD
Inductance:
320 nH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
45 A
Current-Saturation(Isat):
47A
DCResistance(DCR):
0.32mOhm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz