KYOCERA AVX HF0BA1390A700
HF0BA1390A700
Part No.:
HF0BA1390A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
19-ULGA
Datasheet:
ShinYuaHF0BA1390A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 1390 MHZ SIZ
Packaging:
Bulk
Series:
HF
ProductStatus:
Active
Frequency:
1.39GHz
Bandwidth:
FilterType:
High Pass
Ripple:
InsertionLoss:
1.2dB
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.306 L x 0.156 W (7.79mm x 3.98mm)