Amphenol Anytek HI0721530000G
HI0721530000G
Part No.:
HI0721530000G
Datasheet:
ShinYuaHI0721530000G.pdf
Description:
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.5MM
NumberofPositions:
7
PositionsPerLevel:
7
Pitch:
0.295 (7.50mm)
Current-UL:
8 A
Voltage-UL:
300 V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 115°C