Amphenol Anytek HI0800500000G
HI0800500000G
Part No.:
HI0800500000G
Datasheet:
ShinYuaHI0800500000G.pdf
Description:
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
NumberofPositions:
8
PositionsPerLevel:
8
Pitch:
0.197 (5.00mm)
Current-UL:
15 A
Voltage-UL:
300 V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 115°C