Brady Corporation HX-187-150-WT-J
HX-187-150-WT-J
Part No.:
HX-187-150-WT-J
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
ShinYuaHX-187-150-WT-J.pdf
Description:
SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.50 W x 0.19 Dia (38.1mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09 ~ 0.15 (2.4mm ~ 3.8mm)