Brady Corporation HX-250-150-WT-J
HX-250-150-WT-J
Part No.:
HX-250-150-WT-J
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
ShinYuaHX-250-150-WT-J.pdf
Description:
SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.50 W x 0.25 Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13 ~ 0.22 (3.2mm ~ 5.5mm)