iBASE Technology IB903F-Q15
IB903F-Q15
Part No.:
IB903F-Q15
Manufacturer:
iBASE Technology
Category:
Single Board Computers (SBCs), Computer On Module (COM)
Package:
Datasheet:
ShinYuaIB903F-Q15.pdf
Description:
3.5, AMD EMBEDDED G-SERIES QC S
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
CoreProcessor:
AMD G-Series GX-415GA
Speed:
1.5GHz
NumberofCores:
1
Power(Watts):
CoolingType:
Heat Sink
Size/Dimension:
4.000 x 5.800 (101.60mm x 147.32mm)