Carlo Gavazzi Inc. ICS30SF15PCM1-FB
ICS30SF15PCM1-FB
Part No.:
ICS30SF15PCM1-FB
Datasheet:
ICS30SF15PCM1-FB.pdf
Description:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
SensingDistance:
0.591 (15mm)
OutputType:
PNP-NC, 4-Wire
ResponseFrequency:
1kHz
Voltage-Supply:
10V ~ 36V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 90°C