Carlo Gavazzi Inc. ICS30SN22NOM1-FB
ICS30SN22NOM1-FB
Part No.:
ICS30SN22NOM1-FB
Datasheet:
ICS30SN22NOM1-FB.pdf
Description:
SENSOR PROX INDUCTIVE 22MM CYL
SensingDistance:
0.866 (22mm)
OutputType:
NPN-NO, 3-Wire
ResponseFrequency:
1kHz
Voltage-Supply:
10V ~ 36V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C (TA)