Cosel USA, Inc. JAC-10-683-D
JAC-10-683-D
Part No.:
JAC-10-683-D
Datasheet:
ShinYuaJAC-10-683-D.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC 10A DIN RAIL
Voltage-RatedAC:
500V
Current:
10 A
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C