Klein Tools, Inc. JTH6M10BE
JTH6M10BE
Part No.:
JTH6M10BE
Manufacturer:
Klein Tools, Inc.
Category:
Hex, Torx Keys
Package:
Datasheet:
ShinYuaJTH6M10BE.pdf
Description:
HEX KEY T-HANDLE 10MM 6.00
Packaging:
Bulk
Series:
Journeyman™
ProductStatus:
Active
ToolType:
T-Handle
TipType:
Hex
Size:
10mm
Length-Overall:
6.00 (152.4mm)