ITT Cannon, LLC KPSE01F22-21SX
KPSE01F22-21SX
Part No.:
KPSE01F22-21SX
Datasheet:
ShinYuaKPSE01F22-21SX.pdf
Description:
CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Number of Positions:
21
Shell Size - Insert:
22-21
Item23:
X
Item31:
Strain Relief
Item32:
Item33:
13A
Item34:
1000VAC, 1400VDC