ITT Cannon, LLC KPSE06A18-32PZ
KPSE06A18-32PZ
Part No.:
KPSE06A18-32PZ
Datasheet:
ShinYuaKPSE06A18-32PZ.pdf
Description:
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Connector Type:
Plug, Male Pins
Number of Positions:
32
Shell Size - Insert:
18-32
Item23:
Z
Item31:
Backshell
Item32:
Item33:
7.5A
Item34:
600VAC, 850VDC