ITT Cannon, LLC KPSE1E18-32PYDZ
KPSE1E18-32PYDZ
Part No.:
KPSE1E18-32PYDZ
Datasheet:
ShinYuaKPSE1E18-32PYDZ.pdf
Description:
CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Connector Type:
Receptacle, Male Pins
Item23:
Y
Item33:
7.5A
Item34:
600VAC, 850VDC