ITT Cannon, LLC KPSE1E18-32SYDZ
KPSE1E18-32SYDZ
Part No.:
KPSE1E18-32SYDZ
Datasheet:
ShinYuaKPSE1E18-32SYDZ.pdf
Description:
CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Item23:
Y
Item33:
7.5A
Item34:
600VAC, 850VDC