ITT Cannon, LLC KPT02E16-26PWEW
KPT02E16-26PWEW
Part No.:
KPT02E16-26PWEW
Datasheet:
ShinYuaKPT02E16-26PWEW.pdf
Description:
CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Number of Positions:
26
Shell Size - Insert:
16-26
Item23:
W
Item29:
Environment Resistant
Item33:
7.5A
Item34:
600VAC, 850VDC