ITT Cannon, LLC KPT02E24-61SXEW
KPT02E24-61SXEW
Part No.:
KPT02E24-61SXEW
Datasheet:
ShinYuaKPT02E24-61SXEW.pdf
Description:
CONN RCPT FMALE 61POS GOLD SLDR
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Item23:
X
Item33:
7.5A
Item34:
600VAC, 850VDC