ITT Cannon, LLC KPT2E24-61SEX
KPT2E24-61SEX
Part No.:
KPT2E24-61SEX
Datasheet:
ShinYuaKPT2E24-61SEX.pdf
Description:
CONN RCPT FMALE 61POS GOLD SLDR
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Item23:
N (Normal)
Item33:
7.5A
Item34:
600VAC, 850VDC