ITT Cannon, LLC KPT7A18-32SWEW
KPT7A18-32SWEW
Part No.:
KPT7A18-32SWEW
Datasheet:
ShinYuaKPT7A18-32SWEW.pdf
Description:
CONN RCPT FMALE 32POS GOLD SLDR
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Number of Positions:
32
Shell Size - Insert:
18-32
Item23:
W
Item33:
7.5A
Item34:
600VAC, 850VDC