Susumu KRL6432E-M-R047-F-T5
KRL6432E-M-R047-F-T5
Part No.:
KRL6432E-M-R047-F-T5
Datasheet:
ShinYuaKRL6432E-M-R047-F-T5.pdf
Description:
RES 0.047 OHM 3W 2512 WIDE
Resistance:
47 mOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
3W
TemperatureCoefficient:
±50ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 155°C
Size/Dimension:
0.122 L x 0.248 W (3.10mm x 6.30mm)
Height-Seated(Max):
0.028 (0.70mm)