Banner Engineering Corporation LEDRI150-3W
LEDRI150-3W
Part No.:
LEDRI150-3W
Manufacturer:
Banner Engineering Corporation
Category:
Machine Vision - Lighting
Package:
Datasheet:
LEDRI150-3W.pdf
Description:
PRESENCEPLUS - 150 MM DIA. LOW A
Packaging:
Box
Series:
LED
ProductStatus:
Active
Type:
Square
Color:
Red
Length:
7.579 (192.50mm)
Width:
7.579 (192.50mm)
Height:
1.016 (25.80mm)