Banner Engineering Corporation LEDRR80X80W
LEDRR80X80W
Part No.:
LEDRR80X80W
Manufacturer:
Banner Engineering Corporation
Category:
Machine Vision - Lighting
Package:
Datasheet:
LEDRR80X80W.pdf
Description:
PRESENCEPLUS 80 X 80 MM RING LIG
Packaging:
Box
Series:
LED
ProductStatus:
Active
Type:
Square
Color:
Red
Length:
3.390 (86.10mm)
Width:
3.390 (86.10mm)
Height:
OuterDiameter:
InnerDiameter:
1.799 (45.70mm)