SICK, Inc. LFP0300-B4NMB
LFP0300-B4NMB
Part No.:
LFP0300-B4NMB
Manufacturer:
SICK, Inc.
Category:
Amplifiers
Package:
Datasheet:
LFP0300-B4NMB.pdf
Description:
SEN LVL LFP CUBIC 3/4 NPT
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Active
AmplifierType:
Liquid Level
Voltage-Supply:
12V ~ 30V
OutputType:
NPN / PNP
Current-Supply:
100 mA
OperatingTemperature:
-20°C ~ 60°C (TA)