SICK, Inc. LFP1000-F4NMB
LFP1000-F4NMB
Part No.:
LFP1000-F4NMB
Datasheet:
LFP1000-F4NMB.pdf
Description:
SEN FLUID LEVEL STANDARD
Voltage-Supply:
12V ~ 30V
Current-Supply:
100 mA
OperatingTemperature:
-20°C ~ 60°C (TA)