SICK, Inc. LFP1100-B5NMC
LFP1100-B5NMC
Part No.:
LFP1100-B5NMC
Datasheet:
LFP1100-B5NMC.pdf
Voltage-Supply:
12V ~ 30V
Current-Supply:
100 mA
OperatingTemperature:
-20°C ~ 60°C (TA)