SICK, Inc. LFP1200-B4NMB
LFP1200-B4NMB
Part No.:
LFP1200-B4NMB
Datasheet:
LFP1200-B4NMB.pdf
Voltage-Supply:
12V ~ 30V
Current-Supply:
100 mA
OperatingTemperature:
-20°C ~ 60°C (TA)