KYOCERA AVX LP0AA0322A700
LP0AA0322A700
Part No.:
LP0AA0322A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
16-ULGA
Datasheet:
ShinYuaLP0AA0322A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 322 MHZ SIZE
Packaging:
Bulk
Series:
LP
ProductStatus:
Active
Frequency:
322MHz
Bandwidth:
FilterType:
Low Pass
Ripple:
InsertionLoss:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm)