KYOCERA AVX LP0AA1620A700
LP0AA1620A700
Part No.:
LP0AA1620A700
Datasheet:
ShinYuaLP0AA1620A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 1620 MHZ SIZ
Frequency:
1.62GHz
Size/Dimension:
0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm)