KYOCERA AVX LP0AA2980A700
LP0AA2980A700
Part No.:
LP0AA2980A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
16-ULGA
Datasheet:
ShinYuaLP0AA2980A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 2980 MHZ SIZ
Packaging:
Bulk
Series:
LP
Frequency:
2.98GHz
Bandwidth:
FilterType:
Low Pass
Ripple:
InsertionLoss:
Size/Dimension:
0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm)