KYOCERA AVX LP0AA3100A700
LP0AA3100A700
Part No.:
LP0AA3100A700
Datasheet:
ShinYuaLP0AA3100A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 3100 MHZ SIZ
Frequency:
3.1GHz
Size/Dimension:
0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm)