KYOCERA AVX LP0BA0790A700
LP0BA0790A700
Part No.:
LP0BA0790A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
19-ULGA
Datasheet:
ShinYuaLP0BA0790A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 0790 MHZ SIZ
Packaging:
Bulk
Series:
LP
ProductStatus:
Active
Frequency:
790MHz
Bandwidth:
FilterType:
Low Pass
Ripple:
InsertionLoss:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.306 L x 0.156 W (7.79mm x 3.98mm)