KYOCERA AVX LP0DA0102A700
LP0DA0102A700
Part No.:
LP0DA0102A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
25-ULGA
Datasheet:
ShinYuaLP0DA0102A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 102 MHZ SIZE
Packaging:
Bulk
Series:
LP
ProductStatus:
Active
Frequency:
102MHz
Bandwidth:
FilterType:
Low Pass
Ripple:
InsertionLoss:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.401 L x 0.156 W (10.20mm x 3.98mm)