KYOCERA AVX LP0DA2190A700
LP0DA2190A700
Part No.:
LP0DA2190A700
Datasheet:
ShinYuaLP0DA2190A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 2190 MHZ SIZ
Frequency:
2.19GHz
Size/Dimension:
0.401 L x 0.156 W (10.20mm x 3.98mm)