KYOCERA AVX LP1EA0320A700
LP1EA0320A700
Part No.:
LP1EA0320A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
Datasheet:
ShinYuaLP1EA0320A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 320 MHZ SIZE
Packaging:
Bulk
Series:
LP
ProductStatus:
Active
Frequency:
320MHz
Bandwidth:
FilterType:
Low Pass
Ripple:
InsertionLoss:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.460 L x 0.170 W (11.68mm x 4.32mm)